Descriere
Hello Sunday are grijă de buzele tale cu “The One For Your Lips”!
Balsam transparent SPF50, fără parfum, îmbogățit cu unt de shea și scualan, pentru a menține buzele hrănite, hidratate și protejate pe tot parcursul anului.
Asigurați-vă hidratarea cu acest balsam de buze tip gloss, fără parfum, cu unun finiș natural, se poate aplica de sine singur peste rujul preferat pentru un strat final de protecție.
Știai că stratul de SPF aplicat în rutina de dimineață se va pierde cel mai rapid de pe buze, din cauza faptului că mâncăm sau bem în timpul zilei? Hiperpigmentarea la nivelul buzelor este o afecțiune foarte greu tratabilă, motiv pentru care este foarte important să le protejăm cât de des putem!
Acum ai la dispoziție „the one for your lips”, un produs foarte versatil, ușor de folosit, ce îți va oferi și protecție, hidratare și un look minunat.
Nu conține parfum
Nu lasă urme albe
Oferă protecție UVA și UVB
Produs Vegan
POTRIVIT PENTRU: Toate tipurile de piele
RECOMANDAT: Absolut tuturor
INCI
Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Silica Dimethyl Silylate, Diisopropyl Adipate, Squalane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Octyldodecanol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octocrylene, Butyrospermum Parkii Butter, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Dibehenate, Synthetic Beeswax, Tribehenin, Glyceryl Behenate, 1,2-Hexanediol, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Stearalkonium Hectorite, Tocopherol, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Carbonate, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Dunaliella Salina Extract, Sodium Hyaluronate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.